O nas

Nasza drukarnia specjalizuje się w druku cyfrowym etykiet na rolkach i arkuszach

Nasza drukarnia zajmuje się drukiem od 2010 r. Początkowo zajmowaliśmy się realizacją małej poligrafii takiej jak wizytówki, ulotki, plakaty itp. Z czasem nasz park maszynowy powiększał się i powiększał się zakres oferowanych przez nas produktów. Pierwsze etykiety drukowaliśmy na ploterach wielkoformatowych. Aktualnie posiadamy maszyny umożliwiające druk etykiet na rolkach. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom możemy drukować i wycinać dowolne kształty etykiet bez ponoszenia dodatkowych kosztów przygotowalni i wykrojników.

Nasze usługi są skierowane do firm z różnych branż, np. kosmetycznej, farmaceutycznej, produkcyjnej, chemicznej czy spożywczej.

Ekologia

W naszej pracy stosujemy ekologiczne rozwiązania. Znajdą Państwo u nas materiały w pełni biodegradowalne z certyfikatami.

Druk na rolkach

Oprócz tradycyjnego druku etykiet na arkuszach oferujemy druk na rolkach.

Najważniejsza jest jakość

Na każdym etapie produkcji kontrolujemy jakość naszych produktów. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci dostaną produkt najwyższej jakości.

światowy zasięg

Nasze etykiety wysyłamy do firm w całej Europie i na całym świecie

Dostarczamy nowoczesnych rozwiązań pod każde wymagania klienta.

Wyślij zapytanie

Zapraszamy do przesyłania zapytań.

najczęściej zadawane pytania

Druk wszystkich zleceń rozpoczynamy w ciągu kilku godzin od momentu zaakceptowania projektów oraz zaksięgowania wpłaty.
Nasi graficy wykonają dla Państwa projekt według Państwa wytycznych. Pomożemy w zaprojektowaniu treści oraz szaty graficznej.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres podłoży do druku. Poczynając od standardowych papierów i folii na materiałach teksturowanych oraz specjalnych papierach biodegradowalnych kończąc.