Etykiety dla branży spożywczej

Etykiety dla branży spożywczej to jeden z tych produktów, które wymagają dobrze przemyślanego projektu i dobrej jakości materiałów. Po pierwsze, pamiętaj, że informacje, które muszą znaleźć się na etykietach do znakowania żywności są określone prawnie. Lista pozycji obowiązkowych wcale nie jest krótka, a co się z tym wiążę, zajmować będzie spory obszar na Twojej etykiecie. Po drugie, kontakt takich etykiet z żywnością musi być absolutnie bezpieczny. Istotnymi aspektem jest także zaprezentowanie oferowanego produktu w estetyczny i realistyczny sposób.

Nie ulega więc wątpliwości, że etykiety dla tak wymagającej branży, muszą cechować się naprawdę wysoką jakością. Naklejki muszą być trwałe, odporne na działanie wody, promieni UV, niskiej temperatury oraz na wiele innych czynników zewnętrznych.

W tak ważnej kwestii zaufaj profesjonalistom! Drukarnia CMYK oferuje szeroki wybór technologii druku oraz materiałów, dysponujemy wieloma podłożami do druku, mamy również możliwość druku białym kolorem. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego chętnie doradzimy Ci na każdym etapie zamówienia – zarówno w wyborze materiału, jak i odpowiedniej techniki druku.

Wysoka jakość, estetyka, terminowość i profesjonalne doradztwo – to to, co nasz wyróżnia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!