Etykiety promocyjne

Etykiety promocyjne muszą przyciągnąć, ale przede wszystkim zatrzymać na sobie uwagę klienta,  jednocześnie informując go o niepowtarzalnej okazji nabycia danego produktu np. w obniżonej cenie. To, stosowana od wielu lat, najprostsza i niezwykle skuteczna metoda podniesienia poziomu sprzedaży.

Projektując etykietę promocyjną, warto skupić się na wyraźnych barwach, oryginalnych kształtach i zachęcającej, krótkiej treści. To wszystko jest możliwe w Drukarni CMYK!

W naszej ofercie znajdziesz naprawdę szeroki wybór technologii druku oraz materiałów, które idealnie sprawdzą się w przypadku tak ważnej aplikacji. Dysponujemy wieloma podłożami do druku – od tych najbardziej tradycyjnych, jak papiery czy folie, po nowoczesne i specjalistyczne. Mamy możliwość druku białym kolorem. 

Jesteśmy w stanie wydrukować każdy, nawet najbardziej skomplikowany, kształt i wzór, jaki tylko sobie wymarzysz! A jeśli nie masz jeszcze gotowego projektu, to możesz opowiedzieć nam o swoich oczekiwaniach, a wtedy stworzymy go specjalnie dla Ciebie.

Etykiety promocyjne to ważny element strategii sprzedaży każdej firmy. Dlatego w tak istotnym temacie zaufaj profesjonalistom – zapraszamy do kontaktu!