Etykiety na leki

W Drukarni CMYK doskonale rozumiemy odpowiedzialność, jaka wiąże się z zaprojektowaniem i wydrukowaniem etykiet dla branży farmaceutycznej. Przygotowywane przez naszą firmę naklejki na wszelkiego rodzaju wyroby medyczne i suplementy:

– posiadają wyraźne napisy oraz oznakowania,

– cechują się niezwykłą trwałością,

– dobrze przylegają do opakowań – można więc bez obaw przetrzymywać leki w niskich temperaturach,

– posiadają niezbędne atesty.  

Posiadamy duże doświadczenie we współpracy z tym sektorem rynku więc doskonale wiemy, że już na samym etapie produkcji samoprzylepnych etykiet musimy mieć na uwadze ich późniejsze zastosowanie oraz rodzaj opakowania, na który będą naklejone. Rozumiemy, że etykiety dla branży farmaceutycznej muszą cechować się możliwe najwyższą jakością, po to, aby wzorowo mogły spełniać swoje funkcje.

Drukarnia CMYK to synonim jakości i gwarancja satysfakcji z zakupu. Dysponujemy nowoczesnymi możliwościami technologicznymi oraz dużym wyborem materiałów, które sprawdzą się nawet w wypadku tak wymagającej branży. Oferujemy szeroki wachlarz podłoży do druku – od tradycyjnych papierów i folii, po specjalistyczne. Jako jedna z niewielu firm w branży nie ponosimy kosztów przygotowalni – wytniemy dla Ciebie nawet najbardziej skomplikowany kształt, nie obciążając Cię dodatkowymi kosztami.