Etykiety na wino

Etykiety na wino sprawiają, że każda jego butelka prezentuje się nad wyraz wyjątkowo. Przecież tak szlachetny trunek, wymaga szczególnej oprawy. Żeby jednak efekt przerósł Twoje oczekiwania etykiety powinny być naprawdę wysokiej jakości. Muszą cechować się trwałością, odpornością na działanie wody i temperatury, a także na inne czynniki zewnętrze.

Drukarnia CMYK dysponuje bardzo szerokimi możliwościami technologicznymi oraz dużym wyborem materiałów, które idealnie sprawdzą się nawet w wypadku tak wymagającej naklejki. Oferujemy bardzo wiele podłoży do druku – od tych najbardziej tradycyjnych papierów i folii, po bardzo nowoczesne i specjalistyczne. Mamy możliwość druku białym kolorem. Do każdego z naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego chętnie doradzimy Ci na każdym etapie zakupu. Począwszy od wyboru materiału, poprzez projekt graficzny, a na obsłudze posprzedażowej kończąc.

Naklejki na wino to pozycja obowiązkowa zarówno dla każdego właściciela winiarni, każdego pasjonata tego typu domowych trunków oraz każdego zagorzałego kolekcjonera. To także świetny pomysł na wszelkiego rodzaju uroczystości – przecież organizując urodziny, wieczór panieński czy wesele chcesz by ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Etykiety na wino z pewnością nadadzą mu indywidualnego charakteru.